חתונות מיוחדות

ישנם כמה דברים שאחראים על אירוע מושלם הן עבור האורחים וכמובן עבור המארחים – מלבד בחירת המיקום, האוכל והלבוש, נושא המוסיקה במהלך האירוע חשוב מאוד. קרן פרידמן כמפיקה מוסיקלית וזמרת איכותית מאוד וותיקה, מציעה לכם אירוע מושלם באמת.

לאחר שיחת אפיון והכרות, תוכל קרן לממש את החלום שלכם ולהפוך אותו למציאות ולאירוע בלתי נשכח.

כאן תוכלו למצוא הרכבים מוסיקליים מקצועיים שיוכלו להתאים לכם שירי חופה עוצמתיים ומרגשים, מוסיקת רקע, מוסיקה לקבלת פנים ואף להקה לחתונה המלווה אתכם בצורה ייחודית במשך כל האירוע.

קרן פרידמן מחזיקה ברפרטואר עשיר מאוד של הופעות שונות ומגוונות לאורך השנים, מתמחה בהתאמה מלאה בין מוסיקה לאירועים בסגנונות שונים.

רק כאן תוכלו למצוא הרכבים מוסיקליים שונים בהפקת קרן פרידמן במגוון סגנונות – החל מישראלי קלאסי דרך מופעי ג'אז איכותיים ועד מוסיקה לטינית ובנוסף גם מלהיטים מכל הזמנים, הכל בהתאמה לצרכי הלקוח. כמובן שתוך כדי האירוע יודעת קרן לשלהב את האורחים על ידי שילוב מוסיקה מכל הזמנים ומכל הסוגים, הכל בהתאם לסוג ואופי הקהל.

תוכלו לקבל חוויה מעצימה עם שיר חופה, שיר סלואו ומוסיקה חיה לאורך כל האירוע.

ובנימה אישית יותר, קרן מוסיפה:

"הכל חולף, גם האירוע שלכם, נהדר עד כמה שיהיה, יחלוף בסופו של דבר. הדבר היחיד שיישאר, הוא הזיכרון והחוויה שהאירוע שבניתם יחדיו, הטביע בכם. הזיכרון הזה יישאר כאבן פינה בדרככם המשותפת, להתרפק עליו ולהתחזק ממנו. ולכן אני אומרת, היו אותנטיים ונאמנים לעצמיכם בבחירות שלכם מבחינת סגנון המוזיקה והחוויה שאתם עצמכם חולמים להרגיש ביום המיוחד שלכם.

 

אתם לעולם לא יכולים לדעת מה קורה בתוך "הראש" של האחר, לא באמת יכולים לדעת איך הבחירה שלכם תתקבל אצל מישהו אחר, ולכן כיוון חשיבה שכזה כמו: "לעשות טוב לאורחים" או "נביא להם משהו שיאהבו", פסול מיסודו. הדבר היחיד שיש לכם השפעה עליו הוא איך אתם תרגישו ומה אתם תאהבו, והרי בלאו הכי האירוע הזה הוא שלכם ובשבילכם. ולכן, המלצתי לכם, תבחרו את מה שאתם רוצים ומה שאתם אוהבים. ככל שתהיו אותנטיים ותביעו את מי שאתם ואת הזוגיות שלכם דרך הבחירות שלכם לאירוע, כך האורחים והמשפחה יתרגשו ויהנו הכי הרבה. כי זה יהיה הכי אמיתי ואוהב שיש."

לקביעת פגישת ייעוץ