אירועים מיוחדים

הכירו את קרן פרידמן זמרת ומפיקה מוסיקלית לאירועים

חושבים על אירוע מיוחד במינו?
חושבים על שירי חופה מיוחדים וכאלה שירגשו את כל הקהל?
אולי חוגגים יום הולדת משמעותי ורוצים להפתיע?

כאשר בוחרים להקה לאירועים בהפקתה המוסיקלית של קרן פרידמן יודעים כי מקבלים את הקונספט המלא – בחירת הסגנון המוסיקלי בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח, התאמת הסאונד בצורה מושלמת למקום, הפעלת הקהל בצורה מושלמת ועוד.
לקרן ניסיון עשיר מאוד של מעל ל – 15 שנים בהפקה והשתתפות במגוון רחב של אירועים קטנים וגדולים ומכל סוג, תוך התאמה מלאה לסגנון ולרצון של כל לקוח בנפרד.
היתרון אצל קרן פרידמן היא ההתאמה המלאה בין סוג האירוע לאותם הרכבים מוסיקליים המשקפים את החוויה וסגנון האירוע שדימיתם בנפשכם. ניתן למצוא הרכב נגני ג'אז כמו הרכב המיועד למוסיקה לטינית ועוד.

היכנסו להתרשם ממגוון

פעמים רבות כאשר חוגגים אירועים קטנים, לא חושבים באמת על אופיו של הערב עד סופו. פעמים רבות חסר איזה משהו מסוים שיקנה את הערך המוסף אותו כל כך מחפשים. כאשר מביאים הרכב מוסיקלי איכותי, הערב הופך מיד לחי יותר (לא סתם קוראים לזה "מוסיקה חיה") וככזה הוא צובע את האירוע באנרגיות רגשיות המשפיעות על ההוויה והרוח המיוחדת באירוע ובקרב כל האורחים.

היתרון אצל קרן פרידמן כמפיקה מוסיקלית הוא, שהיא תדע להעמיד את ההרכב המוסיקלי המתאים ביותר לכל אירוע ואירוע, תוך מתן תשומת לב לצורכי מזמין האירוע. יתרון נוסף הוא התאמת התקציב לאירוע בצורה מדויקת על מנת שתוכלו לא להתפשר על מוסיקה.

קרן פרידמן תוכל להתאים עבורכם את סגנון המוסיקה הייחודי לכל אירוע בעזרת כל אחד מההרכבים המוסיקליים המקצועי שלה. תוך ניסיון של למעלה מ -15 שנה בהפקת אירועים קטנים וגדולים, תהיו בטוחים שתקבלו את המוסיקה הטובה ביותר, בתקציב הטוב ביותר והכי חשוב, אף אחד מהאורחים לא יישאר אדיש.
קרן בעלת ניסיון עשיר מאוד כיצד ליצור חיבורים בין הקהל למוסיקה המתנגנת תוך חוויה רגשית אמיתית.

התקשרו עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ

052-387-9642