אודות

חושבים על אירוע מיוחד במינו?

כזה שיידע לרגש נכון, לשלהב את הקהל ובעיקר ייזכר לעד?

הכירו את קרן פרידמן מפיקה מוזיקלית וזמרת לאירועים.

קרן פרידמן היא מאותם אנשים שחיים, נושמים, חולמים וחווים מוסיקה בכל יום ביומו. קרן זמרת בעלת ניסיון רב, בעלת קול מרגש, בעל גוונים בהירים ועמוקים אשר מזככים את הלב והנפש. לקרן ניסיון של מעל 15 שנים בהפקה מוסיקלית במגוון רחב מאוד של אירועים, בסגנונות רבים והתאמה אישית לצרכי המזמין.

הייחודיות של קרן פרידמן והרכביה המוסיקליים היא היכולות בזיהוי הצרכים המלאים והתאמה ייחודית לכל אירוע ואירוע. לעולם לא תראו אירוע זהה לאחד אחר – כל אחד מהאירועים בהתאמה אישית לרצונות הלקוח.

התקשרו עכשיו

ההרכבים של קרן

קרן פרידמן והרכביה השונים מתמחים בכל סוגי המוסיקה ומעניקים חוויה בלתי נשכחת מהרגע הראשון. בין אם תרצו שיר מרגש לכניסה לחופה, את שיר הסלואו הראשון של הזוג הצעיר, ליווי מוסיקלי לאירוע והרקדת האורחים, קרן תדע לעשות זאת עבורכם. ( את המלל הבא כדאי להעביר לכרטיס ההרכב הג'אז חסידי שלי בדף ההרכבים: לקרן רפרטואר עשיר בו היא מבצעת מוזיקת מקורות יהודית וישראלית קלאסית בצורה מודרנית בסגנון המאה ה-21. החיבור המדהים בין המקורות לימנו יוצר חיבור חזק ובלתי נשכח של מוזיקה המעצימה כל אירוע וכל הופעה המוזיקה המקורית של קרן והעיבודים החדשניים שלה לקלסיקות מוכרות, הם סינתזה מדויקת בין המוכר למודרני. 

הקהל מתחבר מידית למוכר ונהנה מהסגנון המודרני המדבר אליו בשפתו העכשווית. חיבור ייחודי זה, כאשר הוא מבוצע בחן, ברגישות, בקול בעל מנעד מדהים, ובמקצוענות ודיוק בפרטים הקטנים, מתפתחים ליצירת ענק ההופכים את השירה באירוע שלך להופעה של ממש. )

בואו לדעת עוד על

לאורך השנים פיתחה קרן פורמט עבודה / שיטת עבודה להפקת אירועים מוצלחים. השיטה, שנוסתה במאות אירועים, כוללת תהליך מובנה המוביל מרעיון בסיסי לתוכנית אירוע שלמה. השיטה מתחילה בשיחה קצרה, מילוי שאלון קצר וממצה ולאחריו מקבלים בסיס להעברה מקצועית ומדויקת של רצונות הלקוח לתכנון האירוע המושלם.  קרן עובדת עם הצוותים המנוסים ביותר, תוך התאמת כל צוות לסוג האירוע. קרן פרידמן מלווה אתכם משלב הרעיון ועד לביצוע ומבטיחה לכם אירוע בלתי נשכח וברמה גבוהה.

מגוון הלקוחות שלנו