הרכבים מוזיקליים

הרכב רביעיית-פרידמן

הרכב הQUARTET של הזמרת קרן פרידמן, מורכב מזמרת ושלושה נגנים: פסנתרן, סקסופוניסט ומתופף. ההרכב יוצר אווירה חגיגית, Cocktail Party במיטבה, סטייל ניו-יורקי עם התאמה למקורות תרבותנו. איכות ורמת נגינה בינלאומית על ידי הנגנים המובילים בארץ. מתאים במיוחד לאירועים מלאים, חתונות ימי שישי עם אופציה לריקודי זוגות ושנות ה60-70, כנסים והשקות יין.

הרכב ריקודים נוסטלגיים

הרכב ריקודים נוסטלגיים של הזמרת קרן פרידמן, עם רפרטואר מלהיב של להיטי כל הזמנים. ההרכב יקפיץ אתכם עם שירים לבחירתכם וטעמכם האישי, כשהנגנים המופלאים יכשפו אתכם על רחבת הריקודים. מתאים במיוחד לחגיגות עשור וחתונות ימי שישי.

הרכב טריו-פרידמן

הרכב הTRIO של הזמרת קרן פרידמן, מורכב מזמרת ושני נגנים. באפשרותכם לבחור את אופי ההרכב והאווירה שהוא יוצר, על ידי בחירת הנגנים וכלי נגינתם. איכות ורמת נגינה בינלאומית על ידי הנגנים המובילים בארץ. הרפרטואר מגוון ועשיר: ג'אז, בלוז, שירי א"י הישנה, ישראלי חדש, רוק-פופ שקט.

TRIO גיטרה

הרכב עם שירה, גיטרה וקונטרבס. כלי המיתר באופיים יוצרים אווירה של "נקיון" נפשי, פניות ורווחה למחשבות ולרגשות. לאירועים הרוצים לתת לאורחיהם הנאה שלווה ורוגע נפשי. מתאים במיוחד קבלות פנים פרטיות ועסקיות, השקות עסקיות, ליווי אירוע שלם, אירועי בית.

TRIO סקסופון

הרכב עם שירה, פסנתר וסקסופון. טריו עם נוכחות גבוהה, מרגש ומדליק. הזמרת ונגן הסקסופון משלבים יכולות ומביעים דרך המוזיקה מגוון רחב של תחושות ורגשות: נוסטלגיה, שמחה, אהבה וחגיגת החיים. מתאים במיוחד לקבלות פנים בחתונות, כנסים, טקסי קבלת תואר, ימי הולדת משמעותיים.

הרכב דואו-פרידמן

הרכב הDUO של הזמרת קרן פרידמן, הוא הרכב קטן ואינטימי של שירה המלווה בכלי נגינה אחד. איכות ורמת נגינה בינלאומית על ידי הנגנים המובילים בארץ. הרפרטואר מגוון ועשיר: ג'אז, בלוז, שירי א"י הישנה, ישראלי חדש, רוק-פופ שקט.

DUO שירה וגיטרה

הרכב הפורט ברכות על נימי הלב, מרגש ואינטימי – נותן אווירה של לב-פתוח ונשימת רווחה עמוקה. מתאים במיוחד לאירועים בבית, קבלות פנים, השקות עסקיות.

DUO שירה ופסנתר

הרכב בעל נוכחות מורגשת, השירה מרגשת ונעימה, הפסנתרן מוסיף לנגינה את ליין הבס של המנגינה ולאוזן נשמע שהתווסף להרכב כלי נגינה נוסף – הבס – על שבפועל הוא אינו בנמצא. מתאים במיוחד לקבלות פנים פרטיות ועסקיות, טקסי סיום ואירועי בית.

שירה בציבור עם קרן פרידמן

שירה בציבור עם הזמרת קרן פרידמן בהתאמה אישית, ליצירת חוויה של איחוד לבבות, עונג ושמחה. לרוב מלווה בנגן אחד, פסנתרן או גיטריסט, עם אפשרות להגדלת ההרכב בהתאם לאירוע ולתקציב. מתאים במיוחד לאירועי בית, חוגי בית חברתיים, העשרת תוכן למפגש או אירוע.

הרכב QUINTET פרידמן

הרכב הQUINTET של הזמרת קרן פרידמן, מורכב מזמרת וארבעה נגנים: פסנתרן, סקסופוניסט, קונטרבסיסט ומתופף. הרכב "מלא", שלם מבחינה מוזיקלית, מסיבה אמיתית. רפרטואר מדליק ומרקיד, סטייל ניו-יורקי עם התאמה למקורות תרבותנו. איכות ורמת נגינה בינלאומית על ידי הנגנים המובילים בארץ. מתאים במיוחד לאירועים מלאים, חתונות ימי שישי עם אופציה לריקודי זוגות ושנות ה60-70, אירועי חברה וכנסים.

הרכב ג'אז חסידי

הרכב ייחודי ומקורי Keren Friedman & The Jazzralites רפרטואר ייחודי המקרב שירי מקורות ושירים חסידיים אל עולם הג'אז לצד קלאסיקות ג'אז שנכתבו על ידי יוצרים יהודים-אמריקאים. ההרכב מאגד שישה מוזיקאים המובילים בתחומם בארץ ואף עולמית: הזמרת קרן פרידמן, פסנתרן ומעבד תמיר מילר, סקסופוניסט ארז ברנוי, כנר דניאל הופמן, קונטרבסיסט חגי ביליצקי והמתופף שי זלמן.

לינק קישור לאתר ההרכב: www.jazzraelites.com

הרכב ברמה בינלאומית המופיע בפסטיבלים בארץ ובעולם. מתאים במיוחד לחתונות של זוגות מחו"ל, בר-מצווה מחו"ל, אירוח מנהלים מחו"ל וכנסים בינלאומיים.

קרן והביג-בנד

הופעה מקורית וייחודית המשלבת עיבודים מקוריים של הפסנתרן והמעבד תמיר מילר לתזמורת ביג-בנד עבור שירים מן המקורות לצד סטנדרטים של ג'אז אהובים. ברפרטואר תמצאו שירים מערש תרבותנו, החל מנעמי שמר, דרך חווה אלברשטיין, שירי הרב קרליבך וזמירות שבת וכלה בקלאסיקות ג'אז יפהפיות. התזמורת מונה בין 18 ל25 נגנים, ברובם כלי נשיפה. מתאים במיוחד לפסטיבלים ברחבי הארץ והעולם, אולמי קונצרטים, היכלי תרבות ואירועי Cocktail

קרן והתזמורת הקאמרית

הזמרת קרן פרידמן בשיתוף עם התזמורת הקאמרית, בהופעה ייחודית ומרגשת. עיבודים יפהפיים ומקוריים של הפסנתרן והמעבד תמיר מילר, לשירים מן המקורות ומאושיות תרבותנו ולסטנדרטים של ג'אז בלתי נשכחים. מתאים לסדרות מוזיקליות בהיכלי תרבות, מופעי קיץ ציבוריים ולאירועי ראווה גדולים.

התקשרו עכשיו